وی آی پی ها

ایجاد چرخه تخفیف مداری با همکاری شرکت به پرداخت ملت و شرکت مهندسی نرم افزاری شقایق

+98 3132238379 بهروز رضازاده
info@vipiha.com

وب‌سایت وی آی پی ها راه اندازی شد

وب‌سایت وی آی پی ها راه اندازی شد

 اندکی قبل  با دوستان که شرایط رکود را در کشور پیش بینی می کردیم، تلاش کردیم تا بتوانیم با ایجاد پورتال تبلیغاتی و با کاهش هزینه های تبلیغات و راه اندازی یک باشگاه مشتریان وفادار عام در خدمت تجارتها و خانواده ها باشیم.

  بر اساس تئوریهای اقتصادی و مدیریتی در شرایط رکود به دلیل کمبود نقدینگی و انباشت تولیدات در بنگاه های تولیدی از یک سو و از سوی دیگر کاهش قدرت تبلیغات برای بنگاه های اقتصادی و کاهش قدرت خرید مشتریان یک چرخه ی نامطلوب به وجود می آید که هم تولید داخلی را دچار چالش می کند و هم زندگی هموطنان عزیزمان را به چالش می کشد.

  ما تلاش کردیم تا با ایجاد چرخه‌ی صحیح منفعت همگان را رقم بزنیم و پس از مدتها رایزنی و جلسات مکرر به این نتیجه رسیدیم با به کارگیری فضای مجازی و مشتریان حقیقی تلورانس تبلیغات را به نقطه متعادل برسانیم. از همین روی پورتال VIPiha طرح ریزی شد به گونه ای که در دو بخش بتواند مسیر را هموارتر کند. در بخش اول با حداقل قیمت بنگاه های اقتصادی امکان تبلیغات خود را در یک ویترین ملی و کشوری دست یافتنی ببینند و از طرف دیگر با راه اندازی باشگاه مشتریان وفادار بتوانند برترین مشتریان را در بازار از آن خود کنند.

  شکی نیست که در دوران رکود اقتصادی تجارتهای موفق خواهند بود که مشتریان دائمی و قدیمی خود را حفظ نمایند و با تعامل با مشتریان خوب خود مسیر را به سمت موفقیت و عبور از بحران طرح ریزی کنند و سپس در پی جذب مشتریان جدید باشند. اما با تئوری ما در باشگاه مشتریان وفادار می توان بهترین مشتریان را در چرخه ی خرید قرار داد به این معنی که مشتریان VIPiha تجارت A میتوانند مشتریان تجارت B باشند و بالعکس، فقط کافی است مشتریان برتر تعدادی از تجارتها در یک گروه مشتریان خاص قرار گیرند تا همه تجارتها با انبوهی از مشتریان خاص روبرو شوند.

دسته ها: اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه پس از تائید مدیریت منتشر می شود.