وی آی پی ها

ایجاد چرخه تخفیف مداری با همکاری شرکت به پرداخت ملت و شرکت مهندسی نرم افزاری شقایق

+98 3132238379 بهروز رضازاده
info@vipiha.com

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان وفادار (وی آی پی ها)بستری را فراهم کرده تا عموم مردم با عضویت در آن بتوانند، از تخفیف های ویژه ای که صاحبین مشاغل مشخص کرده اند، بهرمند شوند. تخفیف بهانه ای برای خرید شما می باشد و عضویت در باشگاه مشتریان (وی آی پی ها)نشان حضور در جامعه خاص مشتریان ممتاز است.

مزایای عضویت در باشگاه مشتریان (وی آی پی ها):
* خدمات و محتويات این وب سایت براى استفاده اعضاء باشگاه مشتریان (وی آی پی ها)عرضه شده است. شما می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان (وی آی پی ها)بر روی پایانه های فروشگاهی (به پرداخت ملت)طرف قرارداد ما مانند: دندانپزشکی، استخر، فست فود و رستوران، کافی شاپ، مراکز رفاهی، درمانی، آموزشی، پوشاک زنانه و مردانه و ... به صورت اتوماتیک و مکانیزه تخفیف بگیرید.
شرایط عضویت در باشگاه مشتریان (وی آی پی ها):
* برای عضویت در باشگاه مشتریان وفادار و استفاده از امکانات آن، کافی است مشخصات خود را در فرمی که در پایین همین صفحه می باشد را پرکنید. پس از تکمیل اطلاعات می توانید با کارت بانکی خود (وارد کردن شماره کارت همه بانک ها مجاز می باشد)به مدت یکسال از تمامی تخفیف ها، بدون محدودیت در تعداد دفعات و تعداد نفرات استفاده نمایید.
* اعضای باشگاه مشتریان می‌توانند جهت مشاهده میزان تخفیف‌ها و اسامی شرکای تجاری از طریق منو وارد صفحه اصلی شده و طرف قراردادها را ملاحظه نمایند.
نکته: لازم به ذکر است که اخبار مربوط به شرکای تجاری را همچنین می‌توانید از طریق صفحه اینستاگرام به آدرس: Instagram.com/vipiha_com دنبال نمایید.
دامنه اختیارات باشگاه مشتریان (وی آی پی ها):
* باشگاه مشتريان (وی آی پی ها)اين اختيار را دارد تا درخواست متقاضياني را كه جهت عضويت در سایت ثبت نام می نمایند را بررسي و در خصوص پذيرش و يا رد آنها تصميم گيري نمايد. براين اساس پذيرفته شدن افراد در باشگاه مشتريان، محدودكننده اختيارات باشگاه در رعايت ضوابط و مقررات نمی باشد.
موارد و مشکلات احتمالی:
* در صورت بروز مشكلات فني، قطعي، كندي سرعت، فيلترينگ اينترنت، ايجاد محدوديت و ... در دسترسي به وب سايت، تیم پشتیبانی حتي الامكان تمامي تلاش خود را جهت رفع مشكل خواهد کرد؛ ليكن باشگاه مشتريان (وی آی پی ها)هیچ گونه تعهد و مسئولیتی در قبال ادعاها و مشكلات احتمالي بوجود آمده را نمي پذيرد.
باشگاه مشتریان (وی آی پی ها)با اهداف ذیل فعالیت خود را شروع نموده است:
هدف اصلی عایدی سود و سهم بازار
ایجاد بستر مناسب جهت جذب مشتریان جدید
ايجاد ارتباطي چندسويه و تعاملي مستقيم با مشتريان و صاحبین مشاغل
توسعه و خلق خدمات جدید از طریق شناسایی خواسته ها و نیازهای مشتریان
تشویق مشتریان جهت استفاده هر چه بیشتر از جوایز طرح ها و جشنواره های متنوع
تشویق مشتریان برای استفاده از خدمات الکترونیکی بانک ملت
ایجاد و خلق یک تجربه عالی و متمایز برای مشتریان به صورت آنی بر روی دستگاه پوز
در نهایت ارائه پاسخی شایسته در مقابل اعتماد مشتريان گرامي به باشگاه مشتریان (وی آی پی ها)و شرکت به پرداخت ملت